Тепер на травневі свята відпочивати у с.Таранське можна!

Студенство нашого навчального закладу ніколи не залишається осторонь нагальних проблем суспільства. Так з 2005 року з ініціативи студентів Політехнічного технікуму та Конотопського інституту СумДУ у місті відбувається екологічна акція «Зелена хвиля», в рамках якої небайдужа молодь долучається до прибирання та благоустрою зон відпочинку в місті та Конотопському районі.
29 квітня студентство за підтримки Відділу молоді та спорту Конотопської міської ради, підприємства\”Флора\” приватного підприємця Нечипоренка Ю. та депутатів Єременка В.Р., Демидка В.О. приступили до прибирання зон відпочинку поблизу озер у с.Таранське. Студенти прибрали близько 12 куб. м сміття, залишеного мешканцями торік, вивезли машину пламасових пляшок та целофанових пакетів. Штаб акції зазначає, на травневі свята відпочивати у с.Таранське можна.
Шановні, прибирайте після власного відпочинку, будьте відповідальними за свої дії, поважайте себе як людину!

Тепер на травневі свята відпочивати  у с.Таранське можна!