Вітаємо призерів!

22-30 березня у Сумах, Луцьку та Харкові усі представники Конотопського інституту СумДУ стали призерами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Вітаємо:

студентів Шапошниченко Анастасію, Воропая Романа і Москаленка Максима та їх наставників і керівників -к.ю.н.Кузьміна Д.В., к.т.н. Динник О.Д., к.ф.-м.н. Бурика І.П. із успіхами у  галузях “Державне управління”, “Стандартизація ,сертифікація, якість”, “Цивільна оборона і пожежна безпека”.

Студентка четвертого курсу Анастасія Шапошниченко, яка навчається за спеціальністю «Економіка підприємства», стала призером ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі науки «Державне управління (юридичний напрям)» та отримала диплом ІІІ ступеня. ІІ тур конкурсу пройшов 22 березня 2017 року у конгрес-центрі Сумського державного університету.

Наукова робота Шапошниченко А.А. була присвячена вивченню особливостей державного регулювання безпеки пасажирських перевезень автомобільним транспортом.

Науковим керівником роботи є к.ю.н., старший викладач, директор ЦЗДФН Д.В. Кузьмін

30 березня у Луцькому національному технічному університеті відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “Стандартизація, сертифікація та метрологічне забезпечення”. Конкурс проходив на базі кафедри приладобудування технологічного факультету. Участь у другому етапі приймали 21 ВНЗ України. 47 учасників представили 39 наукових робіт.
Сумський державний університет у фіналі конкурсу представляв студент групи ТМ-41к Воропай Роман (наукові керівники – д.т.н., професор В.О. Залога; к.т.н., доцент О.Д. Динник), який посів третє місце. Вітаємо Воропая Р.О. та наукових керівників з науковим досягненням!