«ЯРМАРКА ПРОФЕСІЙ» в м. Конотоп

24 жовтня у Будинку культури «Зоряний» відбувся традиційний захід міського центру зайнятості «Ярмарка професій», на яку були запрошені учні випускних класів шкіл міста та району. Працівники Конотопського інституту взяли участь у ярмарку. Учні шкіл мали можливість більше дізнатися про спеціальності та умови навчання в інституті.
Багатьох зацікавила можливість отримати підготовку до складання зовнішнього незалежного оцінювання на ліцензованих курсах. До стенду інституту в цей день завітали близько 350 відвідувачів.
У теплій невимушеній атмосфері відбувалось спілкування учнів, учителів шкіл та училищ з представниками інституту. Під час презентації КІ СумДУ школярі мали змогу віртуально пройтись аудиторіями та лабораторіями закладу, побачити життя студентів їх очима. Також учнів, батьків та вчителів запросили на День відкритих дверей до інституту, який відбудеться 24 листопада.