З днем позитиву, посмішок та СМІХУ!

1 квітня 2013 року на базі ПТ КІ СумДУ відбувся Міський молодіжний фестиваль «Студентська гуморина-2013», організаторами якого стали представники Молодіжної організації студентів «Новий час» та відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту. Головними завданнями фестивалю стали пропаганда та популяризація кращих зразків гумору та сатири, підтримка талановитої та обдарованої молоді, створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу молоді міста, її самореалізації.
У заході прийняли участь театральний гурток та команда КВН «Какая разница» ПТ та КІ СумДУ, а також представники ІПТ КІСумДУ, МАУП,
ДПТНЗ «Конотопське ВПУ» та студії декламаторського мистецтва “Росинка” МБК «Зоряний».
Сценки, гуморески, монологи та мініатюри КВН підняли настрій усім присутнім у залі.
Тож, якщо вірити у факт, що сміх продовжує життя, сьогодні у ПТ та КІ СумДУ усі присутні стали довгожителями.