З гумором по життю

У стінах закладу відбулась Студентська юморина до Дня сміху, в якій взяли участь такі команди КВН: «Какая разница» (КІ СумДУ), «Руки вверх» ( ПТ КІ СумДУ) та «Вакцина смеха» (Медичне училище).
На заході були присутні завідувач відділу у справах молоді та спорту Леміш Ю.І. та заступник директора з виховної роботи ПТ КІ СумДУ Швидка А.І. Так як юморина була у формі фестивалю, журі та оцінки не передбачалися. Після невеликої розминки команди показали свої кращі номери. Збірна КВН працівників ПТ та КІ СумДУ «Три Ко» презентувала своє відео. А між їхніми виступами можна було почути Діденко А. з піснею «Синие лебеди», Пруса Є. з авторською піснею «Ангел», Легістаєву А. і Бєліченка С. та поринути у вир «Современного танго» у виконанні студентів ПТ КІ СумДУ. Протягом всього вечора в залі панували весела та невимушена атмосфера, море сміху, позитивних емоцій та радощів.
По закінченню на згадку про чудовий вечір всім командам були вручені грамоти та подарунки. А на мешканців гуртожитків чекала святкова дискотека.

З гумором по життю

Фоторепортаж представлений в галереї.