Заквітла буйним цвітом вишиванка навесні…

25 квітня 2013 р. на базі Політехнічного технікуму Конотопського інституту СумДУ пройшов традиційний день різнобарв’я та веселощів, день вшанування та актуалізації українських народних традицій, звичаїв та культури – ДЕНЬ ВИШИВАНОЇ СОРОЧКИ.
Разом зібралися різні за статусом, віком, уподобаннями люди, яких об’єднувало одне – патріотизм, любов до Батьківщини. У рамках заходу у стінах Політеху проходили театралізовані дійства (цигані та ведмідь, баба Палажка та баба Параска, ярмаркові гуляння, Стецько та Оксана тощо), відбулись виступи бандуристів із ЗОШ №7, хореографічні та вокальні номери у виконанні талановитих студентів та працівників ПТ та КІ СумДУ.
Студенство та гості закладу мали змогу переглянути виставки народної творчості студентів, працівників та однодумців закладу, лялькову виставку українського одягу 5 регіонів України зі Школи мистецтв. Апогеєм свята стала презентація та дегустація вареників у рамках ярмарокового театралізованого дійства «Слава українським вареничкам!». Організатори свята вдячні за партнерство колективам ДПТНЗ «Конотопське професійно-технічне училище», кулінарії «Стожари», ТОВ «Альфа-Л», пекарні «Дельта», ПП «Журавель» та Благодійному фонду «Відень».

Нехай квітне в всьому світі і у душах нині
Вишиванка буйним цвітом. Слава Україні!

Заквітла буйним цвітом вишиванка навесні…