Анкетування за минулий семестр

Пропонуємо студентам і наполягаємо оцінити організацію освітньої діяльності в  університеті. Ваша оцінка дозволить усунути недоліки. Зробіть це відповідально і вчасно.

Ми чекаємо на Вашу активність у Вашому особистому кабінеті    https://cabinet.sumdu.edu.ua//куди ви маєте зайти і звідки зможете оцінити якість роботи науково-педагогічного персоналу.

Як створити Особистий кабінет студента СумДУ:

Заходимо на сайт:  https://cabinet.sumdu.edu.ua  → зареєструватися → вводимо свої дані → зареєструвати → на електронну пошту будуть надіслані логін та пароль → їх копіюємо та вносимо до Особистого кабінету СумДУ → натискаємо Вхід.

В особистому кабінеті: Натискаємо віконечко в нижній частині екрану «Анкетування студентів», обираємо дисципліни останнього семестру навчання (зараз це весняний семестр 2018/2019 навчального року). Навпроти кожної з дисциплін розміщено ключ для доступу до анкетування, копіюємо його, натискаємо кнопку праворуч «вибір дисципліни», потім – «перейти». У віконце «Ключ доступу» вставляємо скопійований ключ і натискаємо «увійти».

Для кожної з дисциплін Вам потрібно окремо пройти анкетування, відповівши на запропоновані запитання! Університет вдячний Вам за  виваженість і об᾽єктивність!

 

%d bloggers like this: