Класичний коледж-спільна діяльність

           Освіта Конотопа завжди була відображенням процесів, що відбувалися в нашій державі. Коли виникала потреба у кваліфікованих кадрах, – місто незмінно реагувало на такі виклики. Так, до 1954-го року в Конотопі діяв консультаційний пункт Московського гірничого інституту. Згодом, у різний час, – факультети Харківського гірничого інституту, Київського та Харківського політехнічних інститутів, загально-технічний факультет Сумської філії ХПІ, філії кафедри ТАВР Харківського національного університету радіоелектроніки. Із набуттям Україною незалежності, як відповідь на виклики розбудови молодої держави, виникла потреба у підготовці кадрів з вищою освітою і появі у нашому місті вищого навчального закладу. Відтак, у червні 2001-го року було відкрито Конотопський інститут Сумського державного університету, до складу якого тоді увійшли Навчально-консультаційний пункт СумДУ в Конотопі та Конотопський політехнічний технікум.

       Інститут поступово розвивався, набував авторитету і, як наслідок, став сучасним вищим навчальним закладом у складі СумДУ. За роки існування він дав вищу освіту тисячам юнаків і дівчат. Нині випускники працюють в органах державної влади, іноземних представництвах, підприємствах, підприємницьких установах, юридичних фірмах тощо.

       Але життя не стоїть на місці. Відбувається трансформація освітньої галузі, ухвалено нові закони про вищу та фахову передвищу освіту. Політехнічний технікум, із якого й виріс на початку тисячоліття Конотопський інститут, став Класичним фаховим коледжем і законодавчо має змогу готувати фахівців з вищою і фаховою передвищою освітою для потреб регіону і успішно здійснює це протягом останніх років.

       За ініціативи колективів навчальних закладів та підтримці Міністерства освіти і науки України настав час об’єднати зусилля колективів і матеріальної бази задля якості навчання, перспектив розвитку  у підготовці фахівців і майбутнього освіти північно-східного регіону України.

Тож впишемо нову сторінку нашої історії!