«Наноматеріали: застосування та властивості»

На престижній міжнародній конференції«Nanomaterials: Applications & Properties» представлені дослідження  співробітників інституту, зокрема к.ф.-м.н Іващенка М.М.

З 15 по 20 вересня на базі готелю «Gagarinn» (м. Одеса) пройшла вже традиційна 9-та Міжнародна конференція «Наноматеріали: застосування та властивості» (2019 IEEE 9th International Conference «Nanomaterials: Applications & Properties»).

Основною мовою конференції була англійська. В конференції прийняв участь співробітник кафедри електронних приладів і автоматики Іващенко М.М., який представив доповідь: «Effect of Mn Doping on the Optical Properties of Chalcogenide Compounds ZnS and ZnTe».

Загалом у конференції взяло участь понад 220 учасників (більше 100 – іноземці) з 27 країн світу. Зокрема, це Польща, Білорусь, США, Німеччина, Японія, Китай, Литва, Казахстан, Південна Корея, Канада, Франція, Туреччина та інші. Уперше взяли участь у конференції представники Австралії та Греції.

Згідно меморандуму, підписаного із спілкою ІЕЕЕ, праці конференції, що задовольняють вимогам ІЕЕЕ, будуть опубліковані у «Збірнику матеріалів 9-ї Міжнародної конференції «Наноматеріали: застосування та властивості» (ISBN: 978-1-7281-2830-6) та проіндексовані БД Scopus і WoS Core Collection. Також вибрані статті будуть опубліковані у тематичному випуску «Microstructure and Properties of Micro- and Nanoscale Materials, Films, and Coatings» у вигляді монографії видавництва Springer Nature.

У рамках конференції відбулася зустріч представників СумДУ (Опанасюк А.С., Колесник М.М., Іващенко М.М.) з представниками Державного науково-дослідного інституту «Центр фізичних наук та технологій (COST)» (Aurimas Čerškus). Науковцями обговорені проблеми співробітництва у рамках українсько – литовського науково-дослідного проекту «Оптимізація структури і фазового складу cполук SnxSта Zn1-xMgxO для плівкових сонячних елементів третього покоління» для реалізації у 2018 – 2019 рр.