Оздоровлення

Проект – Оздоровлення студентської молоді
Організація масового оздоровлення та змістовного дозвілля молоді.

Відпочинок та оздоровлення студентів в нашому навчальному закладі стало вже традицією: кожного літа ведеться великий об’єм роботи щодо організації виїздів студентів з такою метою. Студентам надається широкий виріб видів оздоровлення: на Чорному та Азовському морях; в Карпатах; на базі відпочинку в с. Жолдаки; у наметовому містечку, с.Озаричі.

Оздоровлення

Організація змістовного дозвілля молоді у позанавчальний час є одним з найпріоритетніших пунктів виховної роботи закладу. Адже саме у цей час відбувається оздоровлення організму, формування особистості студента, його основних життєвих мотивів та амбіцій. Саме тому відпочинок у літній період має бути гідно спланований та має нести як задоволення, так і користь кожному учаснику процесу.
Процес оздоровлення та змістовного дозвілля розпочинається у КІ СумДУ вже з приходом весни, адже саме тоді студентський актив спільно з працівниками закладу розпочинають планування екскурсійних поїздок, організування пунктів оздоровлення. Представники студентського самоврядування спільно з профспілкою студентів КІ СумДУ проводять масове опитування молоді, як саме вони планують свій індивідуальний відпочинок, їх бажання та мрії щодо власного вільного часу та бажаної допомоги у їх реалізації. Члени оргкомітету враховують уподобання молоді та здійснюють планування оздоровчої зміни згідно з пріоритетами студентів.

Оздоровлення

Відпочинок на морі є чи найактуальнішим видом оздоровлення. Тим паче, що вибір місця та специфіки відпочинку завжди є: чи то відпочинок у Ялті, Солнечногорську, Гурзуфі, чи у м. Генічеськ, що на Арабатській стрілі Азовського моря. Організовуються масові виїзди на відпочинок – комфортабельний автобус збирає разом студентів, їх друзів та рідних. Кожного року відпочинок на морі – це безліч приємних спогадів, яскравих вражень та незабутніх моментів.

Оздоровлення

Якщо ви вибрали відпочинок у горах – ми гарантуємо вам також багато приємного та незабутнього. Чисте гірське повітря, незабутні ландшафти Карпат та цікаві екскурсійні програми нікого не залишають байдужими. Але вже доведено нами, що недалеко від дома також можна гарно провести час та якісно оздоровитись. Наприклад, на базі відпочинку в с. Жолдаки, де з ініціативи студентів було створено оздоровчний табір «Заряд»: р. Сейм, сосновий ліс… Так, запахи дитинства, знайомі тим, хто мешкає у Конотопському районі. Якщо є бажання до нестандартного відпочинку – наметове містечко с.Озаричі радо вітає делегацію вашої групи. Пісні під гітару, нічне полум’я вогнища та пряний запах похідної каші нікого не залишить байдужим, а нічне орієнтування – задовольнити найнестандартніші потреби відпочивальників. Дійсно, студентський відпочинок має запам’ятовуватись назавжди. Саме тому необхідно, щоб він був різноманітним та якісним. Приєднуйтесь. Реєстрація відбувається у поза навчальному відділі закладу (каб.105).

%d bloggers like this: