Рок єднає

Всеукраїнський рок-фестиваль «Важка ділянка», який провела громадська організація «Молодіжний актив Конотопщини» за фінансової підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації відбувся!

У ньому взяли участь рок-гурти не лише з м. Конотопа, а й з усієї України.

Радували гостей фестивалю такі гурти, як: «Wrong  Habit» (м. Конотоп),  «Broadcast of sinners» (м. Конотоп),  «Six month later» (м. Шостка), «Новий День» (м. Конотоп), «Проти течії» (м. Кропивницький),  «Залізний хрест» (м. Львів), «Моноліт» (м. Шостка), «Фіолет» (м. Луцьк).

Фестиваль «Важка ділянка» проводиться уже увосьме, однак цього року він вийшов на новий рівень і заслуга у цьому його безпосередніх очільників – Ігоря Коломійченка, співробітника Конотопського інституту, організатора фестивалю і  його звукорежисера та ідейного натхненника  і  фронтмена гурту «Новий День» Євгена Штраніна – студента Політехнічного технікуму. “Двигуном” заходу стала начальник відділу у справах молоді та спорту Конотопської міської ради Качура Ольга Олегівна.

Офіційними організаторами  фестивалю стала Громадська організація «Молодіжний актив Конотопщини», відділ у справах молоді та спорту, відділ культури і туризму Конотопської міської ради, Політехнічний технікум КІСумДУ та Конотопський Інститут СумДУ.

Допомагали в його проведенні: відділ освіти конотопської міської ради, міський  центр культури і дозвілля «Кінотеатр Мир», міські будинки культури «Зоряний» та «Сучасник», центр дитячої та юнацької творчості, благодійний фонд «Відень», КП «Флора», міжнародний благодійний фонд «Крила Надії», компанія «Зурбаган» та численні депутати.

У рамках фестивалю відбувся збір коштів на лікування Ірини Загорній та Марії Лопатіної під егідою міжнародного фонду «Крила Надії».

Тож до наступного, ще масштабнішого рок-фестивалю «Важка ділянка ІX»!