Вітаємо із відзнакою!

19 березня на базі кафедри прикладної фізики  Сумського державного університету відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Приладобудування». Участь у заключному етапі  взяли 16 студентів із провідних вищих навчальних закладів України.

В номінації «Оригінальний підхід у вирішенні задач досліджень» відзнаку здобув студент студент Конотопського інституту СумДУ Олександр Остапенко за роботу «Датчик критичної температури».

 

До фіналу потрапили Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Донецький національний технічний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки, Івано-франківський національний університет нафти і газу, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, СумДУ та наш студент.

 

Дипломом ІІ ступеня нагороджені студенти СумДУ Віктор Гребинаха та Сергій Нагорний за наукову роботу «Формування чутливих елементів датчиків магнітного поля на основі Co та Cu».

 

Диплом ІІІ ступеня за роботу «Нелінійна теорія мультигармонічних взаємодій у секції підсилення поздовжніх хвиль супергетеродинного лазера на вільних електронах» завоювали представники СумДУ Олександра Колоскова та Гліб Биченко.

 

Заохочувальними дипломами за оригінальність тем нагороди отримали студенти СумДУ Сергій Толбатов (робота «Моделювання, програмування та проектування руху мобільних роботів») і Сергій Негрійко (робота «Термічна стабільність магнітних характеристик спін-вентильних структур на основі Fe, Coта Au»).

 

В номінації «Оригінальний підхід у вирішенні задач досліджень» відзнаку здобув студент СумДУ Дмитро Свириденкоза роботу «Мониторинг сенсорної системи «Smart House» на базі платформи ARDUINO» та студент Конотопського інституту СумДУ Олександр Остапенко за роботу «Датчик критичної температури».